Leading Property Solutions OÜ

Reg. Nr.: 11387367
KM reg. Nr: EE101148780
Mustamäe tee 24, 10621 Tallinn
Tel.: +372 5326 7326
Swedbank, A/a nr.: EE982200221036232249

LPS kontori lahtiolekuajad: 

E-R 10.00 - 18.00     

L-P suletud


 

Mis on LPS?

Legend

LPS tuleb sõnadest Leading Property Solutions, mis tähendab eesti keeles "juhtivad kinnisvaralahendused".

See nimi sai inspiratsiooni legendidest ja juttudest, kus tähed juhtisid inimesi erinevate soovitud kohtade ja sihtpunktideni: laevad jõudsid ohutult mandrile tänu tähtedele ja kaptenitele, kes neid lugeda oskasid, samuti kolm elutarka jõudsid Kristuse hällini tähe abiga... 

Tähed on alati kandnud müstilisi omadusi, mis annavad inimestele lootust ja elujõudu. Nii sündiski LPSi logo idee. Meie logo koosneb maakerast ja kolmest tähest selle kohal. Need tähed sümboliseerivad Õige Suuna valikut, Lahenduse leidmist ja Eesmärgini jõudmist - just seda, mida me pakume oma klientidele. 

Meie põhieesmärk on saavutada olukord, kus iga inimene leiab oma Tähe LPSis. Meie soovime juhtida inimesi leidma kinnisvara valdkonnas õigeid lahendusi.

Missioonid

LPSi tähtsamad missioonid on järgmised

1. Aidata ja suunata oma kliente kinnisvara valdkonnas õigete valikuteni: meie eesmärk on aidata inimestel langetada majanduslikult kasulik otsus, mis aitab meie klientidel oma soove realiseerida.

2. Pakkuda efektiivset ning tulemuslikku teenust, kasutades kaasaegseid ja innovaatilisi vahendeid: Oleme alati innovaatilisemad kui konkurendid, kuna me ei karda proovida uusi meetodeid. Kõikidest katsetest valime parimad ja töötame nad LPSi süsteemis välja, et muuta oma teenust veelgi efektiivsemaks.

3. Luua tugev ja töökas meeskond: LPS pühendab palju aega ja ressursse selleks, et meeskond oleks võimeline saavutama kõrgemat tulemust, kui tema käest ootab klient või kui pakub konkurent. LPS meeskonna jaoks on sellised sõnad nagu "ei tea" või "ei suuda" vastuolus tema tööpõhimõtetega.

4. Julgustada inimesi rohkem kasutama oma soovide täitmiseks parimat teenust:
LPS on julge oma väidetes ja tegudes, kuna töötab südametunnistusega. Seda ideed soovime tutvustada oma klientidele, et tõsta kinnisvarateenuse üldist taset.


Tagasi

Kasulik lugemine


Partnerid


 
© Copyright 2007-2020 LPS - Leading Property Solutions OÜ - Kõik õigused kaitstud.